Program partnerski

Nasz program partnerski adresujemy do wszystkich, którzy w pośredni lub bezpośredni sposób mają kontakt z klientami mogącymi skorzystać z usług budowlanych, w zakresie przedstawionym w naszej ofercie.

Oferujemy dwa rodzaje współpracy

handshake, agreement, businessmen-5768632.jpg

Sporadyczna

Możesz polecić nasze usługi swojej rodzinie, znajomym, nie prowadząc z nami ciągłej współpracy. Jesteśmy chętni do wypłacenia Twojej prowizji.

Stała

Jeżeli jesteś:

możesz podjąć z nami stałą współpracę aby kompleksowo wypełnić potrzebę klienta i zwiększyć dodatkowo swoje dochody.

Wynagrodzenie dla partnerów z Programu Partnerskiego MBudowa

Wynagrodzenie uzależnione od wartości podpisanej umowy z poleconym klientem.

Napisz do nas!

Wykończenie łazienki

Nasze wieloletnie doświadczenie w kompleksowych pracach remontowych pozwala na sprawną realizację projektów naszych Klientów. Wykończenia łazienek wykonujemy w oparciu o preferencje Klienta oraz najwyższej jakości materiały. Do naszych prac używamy profesjonalnych narzędzi dzięi czemu efekt końcowy naszych prac jest wysoko oceniany przez naszych Klientów. Działamy głownie we Wrocławiu oraz okolicach.
Nasze realizacje wykończenia łazienek znaleźć można w dziale Realizacje »

Kompleksowe wykończenie mieszkania

Zrealizowaliśmy dzięsiątki praz wykończeniowych w mieszkaniach na terenie Wrocławia. Nasze prace wykończeniowe mogą obejmować zarówno wybrane przez Klienta elementy jak również kompleksowe prace wykończeniowe, po których Klient otrzymuje mieszkanie "pod klucz".
Działamy we Wrocławiu oraz okolicach. Nasze realizacje kompleksowych prac wykończeniowych znaleźć można w dziale Realizacje »

Dobra Firma Remontowa we Wrocławiu?

Jeżeli szukasz dobrej i sprawdzonej firmy remontowej we Wrocławiu to jesteś we właściwym miejscu. Mbudowa to firma z wieloletnim doświadczeniem oraz bogatym portfolio ukończonych realizacji. Świadczymy szeroki, innowacyjny i nowoczesny wachlarz usług budowlanych, remonty mieszkań, wykończenia wnętrz, wykończenia łazienek, modernizacji budynków.
Skontaktuj się z nami aby porozmawiać o tym jak chcesz wykończyć Swoje wnętrze lub wyremontować mieszkanie!

Translate »